Наша команда

ПРОФЕСІЙНО. ЯКІСНО. ДБАЙЛИВО.

Ганна Гаро

gannagaro@gmail.com

Ганна Гаро

Адвокат, медіатор, кандидат юридичних наук (доктор філософії), Керівник Юридичної фірми «ГАРО та ПАРТНЕРИ», Голова Комітету сімейного права ВГО «Асоціація адвокатів України» 2014-2017, керівник галузевої практики сімейної медіації ГО «НАМУ» 2017, Кращий адвокат у сфері сімейного права ААУ у 2017 році, викладач Вищої Школи Адвокатури, є професійним юристом-практиком та міжнародним експертом у вирішенні спорів мирним шляхом і в судовому порядку. Автор численних публікацій в юридичних виданнях та сертифікований лектор. 

Освіта:

Київський міжнародний університет (рік закінчення – 2004).

Інститут держави і права ім. В.М. Корецького НАН України.

Спеціальність 12.00.03: цивільне право і цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право.

У квітні 2012 відбувся публічний захист дисертації «Шлюбний договір як інститут сімейного права України».

Підготовка за фахом «медіація», «сімейна медіація», «бізнес медіація»:

У квітні та травні 2013 пройшла триденне навчання за програмою «Базові навички медіатора» та «Професіоналізація медіатора».

Участь у круглому столі Академії адвокатури України Інституту підвищення кваліфікації на тему: «Медіація у сімейних відносинах» (2013).

Навчання за спеціалізованою програмою «Сімейна медіація» (Центр сімейної медіації «Метіда»), (2013).

Участь у науково-практичному семінарі на тему: «Імплементація європейських стандартів щодо медіації у законодавство України» (2014).

Навчання за першим модулем у "Школі управління конфліктами: Навички ефективної комунікації в конфлікті". Проект Київського Інституту Тренінгу, який реалізується у Львові за підтримки Львівського Центру Медіації (2015).

Навчання за другим модулем у «Школі управління конфліктами: Емоційна компетентність та за третім модулем у «Школі управління конфліктами: Посередництво в конфлікті» (2016).

Досвід роботи:

Досвід роботи розпочала у 2002 році на посаді юрисконсульта у ТОВ «Фірма Бротеп» (м. Бровари, сфера діяльності – виробництво та постачання градирень). Протягом 2002 - 2006 років викладала правові дисципліни (цивільне та сімейне право України, трудове право, фінансове право, правові основи інвестиційної діяльності, міжнародне приватне право, міжнародне публічне право, екологічне право) у Яготинській філії МАУП, у приватному ВНЗ «Економіко-технологічний університет», Броварському представництві Відкритого університету розвитку людини «Україна».З серпня 2006 року по квітень 2013 року працювала в Юридичних департаментах Банків: ПУАТ «ФІДОБАНК» (правонаступник ПУАТ «СЕБ БАНК» та КБ «АЖІО»), Юридичний департамент АТ “СБЕРБАНК РОСІЇ”, Юридичний департамент ВАТ КБ «Надра».17 червня 2010 року отримала свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю. З квітня 2013 року здійснюю виключно адвокатську діяльність. З вересня 2015 року керівник ТОВ «ЮРИДИЧНА ФІРМА «ГАРО ТА ПАРТНЕРИ»», www.garopartners.com

Особисті досягнення:

Нагороджена відзнакою Асоціації адвокатів України як Кращий голова комітету (Комітет сімейного права), 2016 рік та у номінації «Краща секція» (Секція сімейного права та майнових правовідносин), 2014 р., Найкращий адвокат з сімейного права ААУ 2017. У 2018 році увійшла до складу експертів з ювенальної юстиції USAID проекту “Нове правосуддя”. Юридична фірма «ГАРО та Партнери» ввійшли до лідерів практики сімейного права за результатами рейтингу Юридичної газети. Диплом Закон і Бізнес у номінації «Читацьке визнання» 2017.

Додаткові відомості:

Акредитований лектор Національної асоціації адвокатів України з багатьох тем у сфері сімейного права та медіації. Розробка та впровадження Стратегічного плану розвитку сімейної медіації в Україні на 2017 рік, напрацьованого членами робочої групи в рамках співпраці медіаторів НАМУ – членів галузевої практики сімейної медіації, фахових сімейних медіаторів та адвокатів – членів секції сімейної медіації Комітету сімейного права ААУ. Участь у робочій групі в Комітету ВРУ з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму з розробки змін до ЗУ "Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків" (у частині, що стосується домашнього насильства), законопроект по домашньому насильству; реформування органів опіки та піклування, проблематики виїзду дитини за кордон. Участь в Установчому засіданні Міжвідомчої координаційної ради з питань правосуддя щодо неповнолітніх.

Членство у професійних спілках та об’єднаннях: 

Національна асоціація адвокатів України (НААУ)
Всеукраїнська громадська організація "Асоціація адвокатів України"
Асоціація правників України 
Громадська спілка "Українська академія медіації"
Національна Асоціація Медіаторів України (НАМУ)
Член Правління ГО «Центр сімейно-правових досліджень» та ГО «Студія сучасного права».
Перший віце-президент Асоціації «Всеукраїнська фундація компаній з організаційно-правового забезпечення програм допоміжних репродуктивних технологій».
Член Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ.

Робочі мови:  

Українська, Російська, Англійська