Наша команда

ПРОФЕСІЙНО. ЯКІСНО. ДБАЙЛИВО.

Тетяна Білик

tb@limu.org.ua

Тетяна Білик

Акредитований медіатор (CEDR, UK), міжнародний сімейний медіатор. Тренер та супервізор медіаторів Українського Центру Медіації (kmbs). Співзасновник Ліги Медіаторів України (ЛіМУ). Керівник соціального проекту по роботі з районними Службами у справах дітей м. Києва. Консультант IOM (International Organization for Migration) в Україні. Контакт ISS (International Social Service, General Secretariat, Switzerland) в Україні в рамках співпраці по міжнародній сімейній медіації. Практикуючий психолог, психотерапевт.

Освіта:

Державна аграрна академія, (Київ),1996. Наукова ступінь: Магістр бухгалтерського обліку та фінансів;

Державний ун-т «Києво-Могилянська академія», «Києво-Могилянська Бізнес Школа» (kmbs), (Київ), 2009. Наукова ступінь: Магістр бізнес адміністрування;

Міжнародний Інститут Глибинної Психології, (Київ), 2011. Факультет: Психоаналіз. Наукова ступінь: Спеціаліст

Страсбурзький ун-т Луї Пастера (Франція), 2013. Факультет: Клінічна психологія, психопатологія, психоаналіз. Наукова ступінь:  Магістр гуманітарних наук з психології.

Підготовка за фахом «медіація», «сімейна медіація», «бізнес медіація»:

Базові навички медіації, Центр ефективного вирішення конфліктів (CEDR, Great Britain), 2009.

Навички медіації у вирішенні корпоративних спорів, Центр ефективного вирішення конфліктів (CEDR, Great Britain), 2009.

Медіація в організації (рішення і профілактика конфліктів та спорів за допомогою навичок медіатора), ун-т Св. Томаса (USA), 2009.

Спільне прийняття рішень в багатосторонніх переговорах (Урсула Казейр, Португалія), 2012.

Сімейна медіація (Lisa Parkinson, Great Britain), 2012.

Трансформативна медіація (Джозеф Фолджер, США), 2012.

Практичні аспекти наративної медіації (Джеральд Монк і Стейсі Сінклер, США), 2012.

Професійна супервізія в медіації (Adrian Wright, Great Britain ), 2013.

Прямі консультації з дітьми (Adrian Wright , Great Britain), 2013.

Управління конфліктами: основи, особливості роботи з групами і організаціями (Фрідріх Глазл , Австрія), 2013.

Діти в сімейної медіації (Світлана фон Бісмарк, Догмар Леглєр, Німеччина), 2018.

Посвідчення Школи тренерської майстерності Центра Бізнес-Освіти Київської Торгово-промислової палати України, 2018.

Досвід роботи:

З 2009 тренер і супервізор медіаторів Українського Центру Медіації (kmbs), автор програм: «Сімейна медіація», «Емоційна компетентність менеджера», «Сімейна медіація за участю неповнолітніх», «Курс конфліктології для підлітків», та ін.). 2011 - керівник проекту по співробітництву та наданню послуг сімейної медіації між Українським центром медіації та Службою у справах дітей Дарницького району м. Києва. 2017- керівник Соціального проекту по роботі з районними Службами у справах дітей Оболонського, Голосіївського, Подольского, Дарницькиого, Соломянськиого, Святошинськиого районів м. Києва та іншими партнерами.. Автор і ведучий тренер в проекті «Підвищення кваліфікації співробітників ЦСССДМ з роботи з сімейними конфліктами» в східних регіонах України в рамках співпраці між ГО «Інститут миру і порозуміння» та GIZ Ukraine, 2018. В 2018 отримала Сертифікат Майстер ІІІ Міжнародного Фестивалю Медіації, Мінськ, Білорусь. За рекомендаціями білоруських медіаторів представлена як міжнародний сімейний медіатор на сайті https://mediation-eurasia.pro. В 2013 удостоєна спеціальної нагороди та визнана переможцем Конкурсу професійних практик щодо запобігання та врегулювання спорів та конфліктів у номінації "За популяризацію та просування інституту медіації" III Міжнародного Форуму "Медіація та корпоративна соціальна відповідальність», Казахстан, Теміртау. Більше 10 років досвід успішної роботи в бізнес середовищі на керівних посадах. Робота з банками, фінансовими інститутами, інвесторами; розробка фінансової стратегії підприємства, складання фінансових планів та їх адміністрування; управління рухом фінансових ресурсів підприємства, складання консолідованої звітності про результати фінансової діяльності підприємства.

Особисті досягнення:

Більше десяти років роботи з сімейними конфліктами, більше 200 успішних сімейних медіацій. Співпраця з дитячими будинками та прийомними сім'ями. Створення і керівництво соціальним проектом у співробітництві зі Службами у справах дітей з надання соціальної послуги сімейної медіації. Дослідження впливу шлюборозлучних процесів та сімейних конфліктів на дітей, написання і захист наукової роботи "Погляд дитини на розлучення батьків".

Додаткові відомості:

Автор методичного посібника сімейного медіатора, та робочого зошита по роботі з дітьми в сімейної медіації, різних професійних статей та публікацій.

Членство у професійних спілках та об’єднаннях:

Почесний член Національної Асоціації Медіаторів України (НАМУ)

Робочі мови:  

Українська, Російська, Англійська