Наша команда

ПРОФЕСІЙНО. ЯКІСНО. ДБАЙЛИВО.

Тетяна Білик

tb@limu.org.ua

Тетяна Білик

Акредитований міжнародний медіатор (2009 CEDR, UK; 2021 MiKK, Germany), тренер, ментор та супервізор медіаторів.  Співзасновник та Член Правління ГО «Ліга Медіаторів України». Співзасновник та Голова Правління ГО «Міжнародний тренінговий центр «Школа медіації». Співзасновник та Член Наглядової ради ГО «Асоціація сімейних медіаторів України». Контакт ISS (International Social Service, General Secretariat, Switzerland) в Україні в рамках співпраці по міжнародній сімейній медіації. Практикуючий психолог, психотерапевт.

Освіта:

Державна аграрна академія: Магістр бухгалтерського обліку, аудиту та фінансів (1998); Державний університет "Києво-Могилянська академія": Магістр бізнес-адміністрування (Executive MBA, 2008); Страсбурзький університет Луї Пастера (Франція): Магістр гуманітарних наук з психології (2012), аспірантура Київський інститут сучасної психології та психотерапії, факультет соціальної психології (2020).

Підготовка за фахом «медіація»:

Базові навички медіації, Центр ефективного вирішення конфліктів (CEDR,

 UK), 2009, 36год.

Навички медіації у вирішенні корпоративних спорів, Центр ефективного вирішення конфліктів (CEDR, UK), 2009, 36год.

Медіація в організації (рішення і профілактика конфліктів та спорів за допомогою навичок медіатора), університет Св. Томаса (USA), 2009, 40год.

Спільне прийняття рішень в багатосторонніх переговорах (Урсула Казейр, Португалія), 2012, 11год.

Управління конфліктами: основи, особливості роботи з групами і організаціями (Фрідріх Глазл , Австрія), 2013, 36год.

Сімейна медіація (Lisa Parkinson, UK), 2012, 24год.

Трансформативна медіація (Джозеф Фолджер, США), 2012, 8 год.

Практичні аспекти наративної медіації (Джеральд Монк і Стейсі Сінклер, США), 2012, 8 год.

Професійна супервізія в медіації (Adrian Wright, UK), 2013, 18год.

Прямі консультації з дітьми (Adrian Wright , UK), 2013, 18год.

Діти в сімейної медіації (Світлана фон Бісмарк, Догмар Леглєр, Німеччина), 2018, 8 год.

Робота з домашнім насильством в сімейної медіації (Jen Rumble, UK), 2019, 16год.

Медіація сімейного бізнесу (Adrian Wright , UK), 2019р, 8год.

Стажування та сертифікат «Тренінг з проведення інформаційно-оціночних зустріч» в Британському центрі сімейної медіації JRFM (Манчестер), 2019р, 16год.

Супервізія сімейних медіаторів (Дагмар Леглер, Німмечина), 2019р, 24год.

Онлайн тренінг для сімейних медіаторів (Ліза Паркінсон, UK), 2020р, 12год.

Cross-Border Family Mediation Training (CBFM) 2021 Berlin, Germany, 64 год.

Досвід роботи:

Автор та тренер програм: «Базові навички медіатора» (офлайн та онлайн курс, 120 годин), «Медіаційні компетенції для організацій» (62 години), «Переговорні практики менеджера» (48 годин), «Програма навчання співробітників по роботі з конфліктами при високих рівнях стресу» (48 годин), «Сімейна медіація» (онлайн та офлайн курс, 60 годин), «Емоційна усвідомленість» (онлайн та офлайн курс, 48 годин), «Професійне вигорання та стрес» (24 години), «Сімейна медіація із залученням неповнолітніх» (офлайн та онлайн курс, 48 годин), «Курс конфліктології для підлітків» (24 години), «Супервізія у сімейній медіації (120 годин), «Тренінг для тренерів з медіації» (96 годин).

Автор та тренер навчання сімейної медіації в Латвії, Литві, Казахстані, Республіці Білорусь, Киргизстані для медіаторів Кризового центру «Сезим» та «Республіканської спільноти медіаторів Киргизстану». Проект «Від професіоналізації до інституційного розвитку сімейної медіації у Киргизстані» з КЦ «Сезим» та Посольство США у Киргизстані.

Керівник проекту «Стійкий регіональний розвиток сімейної медіації в Україні у співпраці із соціальними службами у справах дітей для забезпечення доступу до правосуддя та дотримання прав дитини», який реалізовувався за підтримки американського народу через Агентство міжнародного розвитку USAID та програми "Нове Правосуддя".

Науковий консультант Робочої групи з розробки стандартів навчання основ сімейної медіації та член Робочої групи з розробки національних стандартів базового навчання медіаторів.

Автор та тренер у проекті «Підвищення кваліфікації співробітників ЦСССДМ з роботи з сімейними конфліктами» у східних регіонах України (Харківська, Запорізька, Дніпропетровська, Луганська та Донецька області) у рамках співпраці між Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) та Інститут миру та розуміння ( ІМІП).

У 2013р. удостоєна спеціальної нагороди та визнана переможцем Конкурсу професійних практик із запобігання та регулювання суперечок та конфліктів у номінації "За популяризацію та просування інституту медіації" III Міжнародний Форум "Медіація та корпоративна соціальна відповідальність», Казахстан, Теміртау.

   

Особисті досягнення:

Більше десяти років роботи з сімейними конфліктами, більше 200 успішних сімейних медіацій. Співпраця з дитячими будинками та прийомними сім'ями. Створення і керівництво соціальним проектом у співробітництві зі Службами у справах дітей з надання соціальної послуги сімейної медіації. Дослідження впливу шлюборозлучних процесів та сімейних конфліктів на дітей, написання і захист наукової роботи "Погляд дитини на розлучення батьків".

Додаткові відомості:

Автор методичного посібника сімейного медіатора, та робочого зошита по роботі з дітьми в сімейної медіації, різних професійних статей та публікацій.

Членство у професійних спілках та об’єднаннях:

Почесний член Національної Асоціації Медіаторів України (НАМУ)

Робочі мови:  

Українська, Російська, Англійська

Контакти:

Mob. +38 (050) 446 30 20

e-mail: tatyana.bilyk@gmail.com