ГО «Ліга Медіаторів України», на запрошенням Veteran Hub та Андрія Козінчука, познайомила офіцерів та курсантів Збройних сил України, що працюють в напрямку Морально-психологічного забезпечення з плюсами медіації, інструментами та техніками, які допомагають медіаторам вирішувати конфлікти мирним шляхом. Багато питань, жива розмова, щира зацікавленість аудиторії надихає працювати далі, поширюючи медіацію - як альтернативний спосіб вирішення конфліктів. Сподіваємось, далі буде!
Детальніше за посиланням: https://www.facebook.com/UkrainianMediationLeague/posts/279505476053419
![50683953_279504292720204_... undefined](/sites/5a7c496dca99df474648074c/assets/5c4f0942ca99df070462bd11/50683953_279504292720204_1577482809977602048_n.jpg)