Team

Professionally. Qualitatively. Carefully.

Анна Ющак

anyutayushchak@gmail.com

Анна Ющак

LL.M (Європейський університет Віадріна, ФРН). Адвокат, медіатор, член Ради Комітету сімейного права ААУ. 

Освіта:

 У 2007 році закінчила навчання в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Міжнародне право», а також у липні 2007 року отримала ступінь Magister legum (LL.M.) Європейського університету Віадріна (Франкфурт/Одер, Німеччина). З 2011 року є практикуючим адвокатом. 

Підготовка за фахом «медіація», «сімейна медіація», «бізнес медіація»: 

У лютому та травні 2013 пройшла триденне навчання за програмою «Базові навички медіатора» та «Професіоналізація медіатора».
Участь у круглих столах Академії адвокатури України Інституту підвищення кваліфікації на тему: “Можливості медіації”, «Медіація у сімейних відносинах» (2013). Навчання за спеціалізованою програмою «Сімейна медіація» (Центр сімейної медіації «Метіда»), (2013). Участь у Другому щорічному форумі “Медіація і право” (м. Одеса, 2016р.)

Досвід роботи: 

З 2007 по 2017 працювала на посаді помічника адвоката і адвоката в Українській іноземній юридичній колегії (Укрінюрколегії). З 2017 року здійснює індивідуальну адвокатську діяльність. Практикує в галузях приватного права, серед яких міжнародне сімейне право є сферою особливого професійного інтересу (аліментні правовідносини, спори про визначення місця проживання дитини, участь батьків у виховані дітей, опіка, усиновлення тощо).

Особисті досягнення: 

Неодноразово навчалася та проходила професійне стажування за кордоном. Своє навчання за спеціальністю юриста-міжнародника продовжила в Європейському університеті Віадріна (м. Франкфурт-Одер, Німеччина). У 2014 році в статусі адвоката була учасником програми стажувать в Німеччині адвокатів під егідою Німецького фонду міжнародної правової співпраці (Deutsche Stiftung fur Internationale Rechtliche Zusammenarbeit). У 2017 році представляла Україну в якості учасника програми Міжнародного стажування в США спеціалістів з ювенальної юстиції (IVLP Children in the US Justice) на запрошення Державного департаменту США. З 2018 року учасник німецько-української програми Фонду ім. Александра Гумбольта “Умови функціонування третьої влади”.

Додаткові відомості: 

Активний учасник і доповідач на різноманітних конференціях з цивільного, сімейного та міжнародного приватного права, а також гість-лектор на майстер-класах для студентів Інституту міжнародних відносин, які навчаються за спеціальністю «Міжнародне право».

Членство у професійних спілках та об’єднаннях: 

Національна асоціація адвокатів України (НААУ)
Всеукраїнська громадська організація "Асоціація адвокатів України"
Член Правління ГО «Центр сімейно-правових досліджень» та ГО «Студія сучасного права». 

Робочі мови:  

Українська, Російська, Англійська, Німецька