Team

Professionally. Qualitatively. Carefully.

Світлана Мироненко

mirs77@gmail.com

Світлана Мироненко

Сімейний медіатор, адвокат, спеціаліст в галузі інтелектуальної власності і права, участник та координатор соціального проекту по роботі з районними Службами у справах дітей м. Києва.

Освіта:

НПУ ім. М.П. Драгоманова, спеціальність “Правознавство” (Київ, 2002 рік).

Інститут інтелектуальної власності і права, спеціальність “Інтелектуальна власність”, магістр (Київ, 2006 рік). 

Підготовка за фахом «базові навички медіації», «сімейна медіація» та інше:

2018 - Інститут миру і порозуміння: програма “Базові навички медіації”, 36 годин;

2018 - участь у VIII Всеукраїнській правничій школі з альтернативних методів вирішення спорів;

2019 - участь MEDT-WIPO seminar on mediation for intellectual property and technology disputes by WIPO and MEDT (Міністерство економіки України).

2019 - МНТУ спільно з ЛіМУ: «Програма сімейної медіації», 48 годин;

2020 - МНТУ спільно з ЛіМУ: «Сімейна медіація за участю неповнолітніх», 24 години.

Досвід роботи: 

Юридичну практику я почала здобувати в одному із районних судів міста Києва, після чого була помічником у адвоката, юристом у юридичних компаніях. Завдяки отриманому досвіду, згодом розпочала власну адвокатську діяльність. Для багатьох звернення до суду є вкрай стресовим та виснажливим процесом. Як адвокат, я намагаюсь допомогти своїм клієнтам вирішити їх питання найбільш екологічним шляхом і процес переговорів в цьому відіграє значну роль.

Такий підхід привів мене до знайомства з процесом медіації. 

На сьогоднішній день, здобуті знання успішно втілюю не тільки в професію, але й повсякденне життя. Розуміючи інтереси своїх клієнтів, пропоную вирішення їх спорів за допомогою медіації, оскільки, саме такий процес дозволяє вирішити питання у більш оптимальні строки, з меншими матеріальними затратами, із збереженням спокою та емоційного стану людини. Це особливо важливо під час вирішення сімейних спорів, справ про спадкування та інше. 

З 2019 року працюю також як сімейний медіатор та участник соціального проекту по наданню медіації, як соціальної послуги ГО «Ліга медіаторів України та Служб у справах дітей, Соціальних служб районних державних адміністрацій м. Києва.


Членство у професійних спілках та об’єднаннях:

Національна асоціація адвокатів України, (НААУ).

Робочі мови:

Українська, Російська