Наша команда

ПРОФЕСІЙНО. ЯКІСНО. ДБАЙЛИВО.

Анжела Кричина

ak@limu.gov.ua

Анжела Кричина

Сімейний та бізнес медіатор. Адвокат з практичним досвідом 20-річнoї роботи в судах загальної юрисдикції. Співзасновник ГО «Ліга Медіаторів України». Координатор соціального проекту по співпраці з Службами у справах дітей районних державних адміністрацій м. Києва та районних Соціальних служб м. Києва.  

Освіта:

Київський національний університет ім. Т. Шевченка. Наукова ступінь: спеціаліст юрист, 1997.

Інститут післядипломної освіти Київського національного університету ім. Т. Шевченка та Академії суддів України, підвищення кваліфікації та навчання за курсом «Правосуддя», 2003.

Національна школа суддів України, підвищення кваліфікації та навчання за програмою для суддів місцевих загальних судів, спецкурс «Докази і доказування у кримінальному провадженні в суді першої інстанції», 2014.

Підготовка за фахом «медіація», «сімейна медіація», «бізнес медіація»:

IHK Akademie München und Oberbayern

Бізнес-медіатор ТПП Мюнхена і Верхньої Баварії (Київ, 2017)

Києво-Могилянська Бізнес Школа (kmbs)

Медіатор, Сімейна Медіація (Київ, 2017)

Медіатор, Базові Навики Медіатора (Київ, 2016 )

Медіатор, Прямі консультації з дітьми у сімейній медіації (Київ, 2018)

Досвід роботи:

Має досвід роботи в комерційних та державних установах. В тому числі останні п’ятнадцять років пропрацювала суддею Оболонського районного суду м. Києва. Є співзасновником ГО «Ліга медіаторів України», медіатором Центру медіації Київської торгово-промислової палати та учасником соціального проекту по наданню медіації, як соціальної послуги  ГО «Ліга медіаторів України» та Служб у справах дітей, Соціальних служб районних державних адміністрацій м. Києва та Києва-Святошинської районної державної адміністрації.

Особисті досягнення:

За нетривалий час роботи медіатором має ряд успішних кейсів та вдячних клієнтів.

Додаткові відомості:

Спеціалізується у вирішені сімейних спорів, спорів у сфері торгівлі, будівництва, виробництва, надання послуг, колективних та індивідуальних трудових спорів.

Членство у професійних спілках та об’єднаннях:

Бізнес медіатор Київської Торгово-Промислової Палати

Асоціація адвокатів м. Києва

Робочі мови:  

Українська, Російська