Наша команда

ПРОФЕСІЙНО. ЯКІСНО. ДБАЙЛИВО.

Анжела Кричина

krychyna1971@gmail.com

Анжела Кричина

Практикуючий сімейний та бізнес медіатор, тренер та коуч з 20 річним досвідом роботи в судах загальної юрисдикції, з яких останніх 13 років на посаді судді Оболонського районного суду м.Києва. Співзасновник та член ГО «Асоціація сімейних медіаторів України», ГО «Ліга Медіаторів України», медіатор Центру медіації Київської торгово-промислової палати та координатор проекту по наданню медіації як соціальної послуги в рамках співпраці ГО «Ліга медіаторів України» та Служб у справах дітей, Соціальних служб районних державних адміністрацій м.Києва та Києва-Святошинскої районної державної адміністрації. Є членом Комісії з питань захисту прав дітей Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації.

Освіта:

Вищу освіту отримала в Київському національному університеті ім. Т.Шевченка, закінчила факультет Правознавство, за фахом юрист. Навчалася в Інституті післядипломної освіти Київського національного університету ім. Т.Шевченка та Академії суддів України, підвищення кваліфікації  та навчання за курсом: «Правосуддя», 2003 рік, а також в Національній школі суддів України - підвищення кваліфікації та навчання за програмою для суддів місцевих загальних судів,  спецкурс: «Докази і доказування у кримінальному провадженні в суді першої інстанції», 2014 рік.

Підготовка за фахом «медіація», «сімейна медіація», «бізнес медіація»:

IHK Akademie München und Oberbayern

Бізнес-медіатор ТПП Мюнхена і Верхньої Баварії (Київ, 2017)

Києво-Могилянська Бізнес Школа (kmbs)

Медіатор, Сімейна Медіація (Київ, 2017)

Медіатор, Базові Навики Медіатора (Київ, 2016 )

Медіатор, Прямі консультації з дітьми у сімейній медіації (Київ, 2018)

Пройшла стажування в  Centre for International Family Mediation, Об’єднаного Королівства Великої Брітанії (Стокпорт, 2019)  

Досвід роботи:

Приймала участь як тренер та коуч в

 

таких проектах:

 

- «Підвищення поінформованості суддів та адвокатів щодо медіації та обізнаності громадян про медіацію для покращення доступу до правосуддя та підвищення ефективності судової влади» (Українська Академія Медіації, USAID)

 

( Чернігів, 2018);

 

- "Підвищення кваліфікації співробітників ЦСССДМ по роботі з сімейними конфліктами" в рамках співпраці між GIZ Ukraine та Інститут миру і порозуміння. ( Харків, 2018);

- Проведено авторський тренінг «Застосування медіаційних технік при врегулюванні спору за участю судді» ( Оболонський районний суд м.Києва, січень, 2019);

- Неодноразово проведено тренінг у співавторстві з Ганною Гаро в Вищій школі адвокатури НААУ на тему: «Особливості роботи адвоката в сімейній медіації: залучення, супровід, документообіг».

- Викладач Бізнес Школи «КРОК» програми «Магістр медіації та менеджменту конфліктів» 

курс «Поняття медіації. Альтернативні способи вирішення конфліктів. Процес медіації: принципи та етапи.» (Київ, 2020)

Має досвід роботи в комерційних та державних установах. 

Особисті досягнення:

За нетривалий час роботи медіатором має ряд успішних кейсів та вдячних клієнтів.

Додаткові відомості:

Крім проведення спеціалізованого навчання в якості викладача та тренера є постійно практикуючим медіатором. За останні 2 роки проведено більше 20 кейсів, більшість з яких є успішними. Постійно підвищує свій професійних рівень шляхом як проведення так і участі у супервізіях та інтервізіях медіаторів.

Членство у професійних спілках та об’єднаннях:

Бізнес медіатор Київської Торгово-Промислової Палати

Асоціація адвокатів м. Києва

Робочі мови:  

Українська, Російська