Наша команда

ПРОФЕСІЙНО. ЯКІСНО. ДБАЙЛИВО.

Юлія Репіна

jr@limu.org.ua

Юлія Репіна

Сімейний та бізнес медіатор, адвокат з 15-річним практичним досвідом, топ-менеджер, кризовий консультант. Співзасновник ГО «Ліга Медіаторів України». Координатор соціального проекту по роботі з районними Службами у справах дітей м. Києва.

Підготовка за фахом «медіація», «сімейна медіація», «бізнес медіація»:

IHK Akademie München und Oberbayern

Бізнес-медіатор ТПП Мюнхена і Верхньої Баварії (Київ, 2017)

Києво-Могилянська Бізнес Школа (kmbs)

Медіатор, Сімейна Медіація (Київ, 2017)

Медіатор, Базові Навики Медіатора (Київ, 2017)

Медіатор, Прямі консультації з дітьми у сімейній медіації (Київ, 2017)

The Clingendael Institute

Negotiation as an Instrument for Conflict Resolution for Women Negotiators in Ukraine (2018)


Освіта: Національна Академія Внутрішніх Справ України (Київ, 2003). Наукова ступінь: Магістр Права.

Досвід роботи:

Професійний шлях в юриспруденції розпочала з державної служби, у якості помічника судді Печерського районного суду м. Києва, згодом Вищого адміністративного суду України, де вчилась професії у найкращих. Адвокатську кар’єру будувала у таких грантів як: Asters, Engarde. В Astapov Lawyers International Law Group, блискуче виступала на засіданнях в судах РФ всіх рівнів та здобула визначну перемогу. Досвід сучасного керівника та кризового менеджера здобула завдяки ILF «INTEGRITES», де очолила практику dispute resolution, яка досягла значних фінансових показників у дуже короткий термін. Статусу партнера, набула в SILVER SEAL ADVISERS LTD, де працювала із «закритим» сегментом бізнесу. Успішна трансформація «бутікової» юридичної компанії (ЮК) стала можливою завдяки створенню, вдалому захисту та впровадженню 5-річної бізнес-стратегії. Керуючий партнер, Юлія Репіна, з невеликою командою професіоналів досягли значних успіхів, а саме - стрімкий вихід ЮК на самоокупність через залучення зовнішніх клієнтів та «збереження клієнта у портфелі», здобуття топ-позицій у провідних рейтингах України, успішний розвиток і просування продуктів та бренду ЮК «Prove Group». Компетенція «Медіація» здобута у 2017 році, як єдиний дієвий спосіб розв’язання конфліктів, який дійсно ефективно вирішує спори клієнтів, заощаджуючи час, гроші та енергію, зберігаючи людську та професійну гідність. За рік проведено 13 процедур медіації. Більшість з яких закінчено врегулюванням конфлікту, збереженням відносин, виконанням сторонами досягнених домовленостей в добровільному порядку. 

Особисті досягнення:

У своєму «портфелі» має низку успішно реалізованих проектів та виграних справ, серед яких є унікальні для української юриспруденції сімейно-правові кейси. Має чималий досвід медіації у корпоративних, бізнес і сімейних конфліктах та значної кількості сімейних справ в межах волонтерського проекту. Власниця консультаційного бізнесу в галузі врегулювання конфліктів. Співзасновник ГО «Ліга Медіаторів України», організації, яка працює над тим, щоб кожна людина мала можливість отримати сімейну медіацію як соціальну послугу безкоштовно на території нашої країни.

Додаткові відомості:

Автор майже двох десятків професійних статей, інтерв’ю, публікацій, які були надруковані у провідних українських юридичних та бізнес виданнях.

Членство у професійних спілках та об’єднаннях:

Національна Асоціація Медіаторів України (НАМУ)

Бізнес медіатор Київської Торгово-Промислової Палати

Національна асоціація адвокатів України (НААУ)

Асоціація адвокатів м. Києва

Робочі мови:  

Українська, Російська, Англійська