Наша команда

ПРОФЕСІЙНО. ЯКІСНО. ДБАЙЛИВО.

Ольга Сімоходська

o.sim@lege.kiev.ua

Ольга Сімоходська

Сертифікований сімейний та бізнес-медіатор (УЦМ, Мюнхенська ТПП), сертифікований тренер медіаторів (Мюнхенська ТПП), член Національної Асоціації медіаторів України, член Ліги медіаторів України, кандидат психологічних наук, психолог, коуч в програмах Українського центру медіації (kmbs), директор з продажів міжнародної тренінгової компанії, викладач кафедри психології та педагогіки Національного університету «Києво-Могилянська академія». 

Освіта:

1997 - Черкаський державний університет. Практичний психолог.
2001 - ІПК ДСЗУ (Київ) – психолог;
2009 - Канд. психологічних наук за спеціальністю «Вікова та педагогічна психологія».
2008-2014; Група Компаній "Golden Staff". «Авторськая Школа бізнес-тренерів Жанни Зав”ялової» (м.Москва), Школа організаційного коучингу (Україна-Німеччина).
2014 - курс «Практика HR-управління».
2003 - Українська Асоціація організаційних психологів та психологів праці (м.Київ), Програма «Управління конфліктами у сучасних організаціях»


Підготовка за фахом «медіація», «сімейна медіація», «бізнес медіація»:

2017 - Програма «Ненасильницьке спілкування» (Eva Rambala, Угорщина)
2013-2017; Києво-Могилянська бізнес-школа, Український центр медіації, програми «Базові навички медіатора», «Професіоналізація медіатора», «Переговори за інтересами (Гарвардська переговорна модель у дії)», «Особливості проведення медіації у сфері сімейних відносин», «Прямі консультації з дітьми у сімейній медіації».
2014 - проект Мюнхенської Торгово-Промислової Палати спільно з Львівською Торгово-Промисловою Палатою, курс «Бізнес-медіатор», курс «Тренер бізнес-медіаторів» 

Досвід роботи:

З 2013 - тренер, коуч медіаторів Українського Центру Медіації (співавтор програм «Програма «Бізнес-медіатор» (Wirtschaftsmediator/in (IHK)», «Емоційна компетентність менеджера»). З 2016 року – волонтер у соціальному проекті з надання послуг сімейної медіації у справах Служб по справах дітей м.Київа. Більше 10 років роботи у бізнес-середовище та сфері навчання на керівних посадах. Більше 15 років викладацької діяльності у сфері психології конфліктів та організаційної психології. 

Особисті досягнення: 

Має більше 45 публикацій, серед яких наукові статті в спеціалізованих та інших виданнях, підручники (у сспівавторстві): «Управление конфликтами: сборник тренинговых упражнений» (2008), «Управление конфликтами» (2011).

Членство у професійних спілках та об’єднаннях:

Національної Асоціації медіаторів України (НАМУ)
Ліги медіаторів України (ЛіМУ)

Робочі мови:  

Українська, Російська